Hakkımızda

Sağlıklı Yaşam için gerekli ihtiyaçları analiz eden ve yurdumuz insanına hizmeti görev edinmiş PHARMASER  Sağlık Ürünlerini yakından tanımaya ne dersiniz?

Sağlık sektöründe Besin Destek ürünleri dünyası giderek artan önemi ve işlem hacmi ile birlikte pek çok bilinmeyeni beraberinde getirirken, bu dünyada doğru bilgilere ve uluslararası kalitede üretilmiş etkin ve emniyetli ürünlere ulaşmak isteyen kullanıcıların öncelikli tercihi olmak amacıyla kurulan PHARMASER Sağlık Ürünleri, Ankara'da faaliyete geçmiş ve halen tüm Türkiye ye hizmet vermektedir.

Sağlıklı yaşam tercihlerindeki tüm güncel gelişmeleri yakından takip ederek, etkin ve emniyetli Bitkisel (Fitoterapotik) ve Dermo Kozmetik içerikli ürünlere ve bu ürünlerle ilgili detaylı bilgileri de kapsayarak sağlığa dair her konuda öncü ve referans olmayı amaçlıyoruz.Sağlığı ve güzelliği ciddiye alıyoruz…

Yenilikçi ve girişimci yapımızla faaliyette bulunduğumuz sağlık sektöründe insan hayatının, sağlık ve tedavi hassasiyetinin bilinci ile özverili bir şekilde çalışmayı kendimize hedef edinmiş bulunmaktayız.

Yıllar içinde binlerce kişinin güvenilir sağlıklı yaşam desteğine ve Dermo Kozmetik ürünlere ulaşmasını sağlamanın gururunu yaşıyoruz.

Güvenilir Sağlıklı Yaşam Desteği ve Dermo Kozmetik ürünleri için konusunun uzmanı tıp otoriteleri ve sağlık kurumlarıyla yakın ilişkiler kurup karşılıklı bilgi paylaşımında bulunuyoruz. Sağlıklı Yaşam Destek ürünleri ve Dermo Kozmetikler bağlamında sitemiz de karşılaştığınız içeriğin tarafsız ve güncel olduğuna güvenebilirsiniz.

Sizin sağlıklı yaşamanız için maksimum fayda sağlayacak içerikte ürünler üretiyoruz ve sizlere ulaştırıyoruz…

PHARMASER Sağlık Ürünleri kurulduğu 2014 yılından  bugüne kadar artan bir ivme ile büyüyerek ana faaliyet alanı olan sağlık ve besin desteği ürünleri ile Dermo Kozmetik  sektöründe Türkiye’nin önder ve örnek firmalarından biri olmayı hedeflemiştir. Ülkemizde yerli üretim ile ulusal ekonomimize katkı sağlamak ve kalite standartlarını yükseltmek için elimizden gelenin en iyisini yapmak arzusu ile yola çıktık ve bu yolda yürümeye devam ediyoruz. Ürünlerimizin uluslararası üretim standartlarına uygunluğu belgelenmiş ürünler olmasına, satış ve pazarlama konusunda da bilimsel altyapısı olan çalışma arkadaşlarımızla hekimlerimiz, eczacılarımız ve hastalarımıza doğru bilgi ve ürünlerin ulaştırılmasına özen göstermekteyiz.

Merkezi Ankara da olan firmamızda Türkiye sağlık sektöründe ruhsatı bize ait olan ve ayrıca satış & pazarlama desteği sunduğumuz firmaların ürünleri ile hizmet vermekteyiz.


MİSYONUMUZ

 

Ülkemizin Sağlıklı Yaşam Desteği ve Dermo Kozmetik ürünleri sektöründe öncü konumuna ulaşmak bu sayede sektörü yönlendiren en büyük şirketlerden biri olmak ve ilkelerimizden ödün vermeden ilerlemeye devam etmek.

 

VİZYONUMUZ

Sağlık sektöründe yaşanan yoğun rekabet koşulları beraberinde, istenmeyen bir şekilde, sağlığa aykırı ürünlerin pazara sürülmesine sebep olmaktadır. Bizim amacımız bu tür ürünlerin pazarda yer bulmasını önlemek ve yıllar içerisinde bu alanlarda bilgisi ile öngörüsü artan halkımızın değişen istek ve beklentilerini karşılamaktır.

Her zaman yenilikçi ve pazarda olmayan içerikleri tüm sağlık paydaşlarımızın ve halkımızın kullanıma sunmak en öncelikli amacımızdır. Gerek ürünlerimiz ve gerekse sunduğumuz hizmetleri sürekli geliştirerek alanında en iyi olmayı yakalamak hedefimizdir.

Değerlerimiz;
İnsana Saygı, Çevreye Saygı, Yerli Sermaye ve Yerli Üretim ile Kalite Bütünlüğü,

Tüm Paydaşların Memnuniyeti, Girişimcilik ve Rekabetçiliktir.
 


Yönetim Kurulu Başkanımız

Serkan Özkan